Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

HEKTO Mühendislik, proses vanaları ve ekipmanları alanında siz saygıdeğer müşterilerine her zaman profesyonel hizmet vermeyi taahhüt eden bir mühendislik firmasıdır.

HEKTO, konusunda uzman her türlü mühendislik, malzeme temini ve servis hizmeti verip, geçmişten günümüze birikimlerini bilgi ve tecrübe ile birleştirerek, kaliteli ve son teknolojik ürünleri siz değerli müşterileriylee paylaşmaktan onur duymaktadır.

Firmamız, müşterilerimize kalite ve teknolojiyi sunmayı hedeflediğinden kısa zaman içerisinde dünyanın önde gelen firmaların Türkiye temsilciliklerini üstlenmeyi kendine bir görev bilmiştir. Değişime, teknolojiye ve global dünyanın gereği olarak modern çağa ayak uyduran HEKTO, size kaliteyi sunmak için her zaman “en iyi” arayışlarına devam etmekte/edecektir.

HEKTO'nun Vizyonu; ülkemizin proses sektöründe duyulan ihtiyaçlara tek elden çözüm ortağı olmayı amaçlayan firmamız, kaliteli ürünleriyle yüzde yüz müşteri memnuniyeti, hızlı geri dönüş ve dirsek teması içinde yaptığımız işlerin ve verdiğimiz sözlerin arkasında durarak güven duygusu içinde ve tabi ki güleryüz prensibiyle hizmet vermektedir.

"Müşteri Odaklı” temelleri üzerine üretici kimliği ile de HEKTO’nun Misyonu; konusunda dünyadaki tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sahip olduğu mühendislik bilgisini ülke sanayisine ve siz müşterilerine aktarmak ve bu şekilde gelişiminize katkıda bulunmak, bunun yanında ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlayarak projelendirme ve anahtar teslim ihtiyaçlarınızda geniş ürün yelpazemiz ile en uygun fiyat/kalite dengesini yakalayarak mühendislik ve teknik açıdan standart dışı dizayn edilmiş özel ürünleri, vaat edilen sürede maksimum hizmet anlayışını benimsemektir.

Ürünlerimiz;

Amonyak Vanaları   
3-Parçalı ve Flanşlı Küresel Vana
Kontrol Vanaları
SIL, ATEX Sertifikalı Vanalar
Firesafe Sertifikalı Vanalar
Yüksek Sıcaklık/Basınç Vanaları
Aşınmaya Dayanıklı Vanalar
Körüklü Vanalar
Teflon Kaplı Vanalar
Knifegate/ Globe/ Gate/ Plug/ Çek Vanalar
Yüksek Performans Kelebek Vanalar
Seramik Kaplı Vanalar
Deniz Suyu Vanaları
Buhar Kapanları
API Sertifikalı Vanalar
Emniyet/Pressure Relief Vanaları
Buhar Vanaları
Pinch Vanalar
Kreyojenik Vanalar
Klor Vanaları
Oksijen Vanaları
Hijyenik/Aseptik Vanalar
Aktüatörler (Pneum./Elect.)

Pozisyoner/ Limit Switch/ Solenoid Valfler (ATEX sertifikalı/sertifikasız)
Flanş/Vana Koruyucular/Ceketler

Saygılarımızla,
Hekto Mühendislik & Otomasyon